O nas

Witamy w

Drukarni R2 Print

Jesteśmy niewielką, rodzinną firmą poligraficzną z wieloletnim stażem. Firma zbudowana od zera przez głowę rodziny i z kolejnymi latami prowadzona i wspierana we wzlotach i upadkach przez obu synów. Specjalizujemy się w tzw. DTP oraz w druku offsetowym, ale często podejmujemy się zleceń wykraczających poza ten zakres. Na tle konkurencji wyróżniamy się całokształtem prowadzonych przez nas działań. Staramy się być dla klienta kompleksowi nie traktując go pobieżnie z myślami wyłącznie o zysku. Nasza główna zaleta to wszechstronność ofertowa i zadziwiająco szybka realizacja. Sami bywamy zaskoczeni jak udaje się tak sprawnie realizować zlecenia względem bardziej rozwiniętych firm. Nasza strategia od zawsze polega na długoterminowej współpracy z korzyściami dla obu stron. Nasi klienci to głównie producenci, sklepy czy podmioty publiczne. Naszym planem biznesowym jest relokacja hali produkcyjnej, modernizacja parku maszynowego, zwiększenie personelu i wejście w nową dla nas branżę opakowań.

Kontakt

Misja

Jesteśmy bezwzględnym mistrzem zrównoważonego rozwoju. Mieliśmy sobie wystawić już dyplom ale los wyciągnął z rękawa asa covidowego! Mając ten sam, lojalny, niewielki zespół, a tylko usprawniając technologię i procesy produkcyjne realizujemy dziś zlecenia, o których nawet nie marzyliśmy lata temu. Był gotowy plan na rozwój w 2021 r., ale 2020-ty miał swój własny, który nas niestety nie objął. Nie daliśmy się. Mając spadek dochodu do 100k zł. w 2020-tym, udało się odbić i celujemy na 250k w tym roku. Mamy już pomysły na usprawnienie produkcji wymieniając nawet pojedyncze maszyny co jednocześnie poprawi jakość i odciąży pracowników. Mając lepszy sprzęt, odciążamy personel, zatrudniamy asystentów, przyuczamy ich do zawodu i płynnie rośniemy.

To grow your business you need to promote your business. We can print and produce a wide variety of marketing materials with professional results. Whatever size project you have to tackle, you can count on our experts every step of the way.