O Firmie
Oferta
Produkty
Pomoc techniczna
Kontakt
Oferta

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie przygotowania projektowo-technicznego do druku (prepress), druku (press) oraz prac introligatorskich i procesów wykończeniowych związanych z uszlachetnianiem druków (postpress).

We własnym zakresie realizowany jest cały cykl drukarski, od studia DTP i prepress w technologii CtP, poprzez pełnokolorowy druk offsetowy, a kończąc na kompleksowej introligatorni (łącznie z technikami uszlachetniania druku: foliowaniem i lakierem wybiórczym UV).
Pozwala to na stosowanie relatywnie niskich cen, zapewnienie najwyższego poziomu jakości usług, jak również jest gwarantem niezawodności i terminowości realizowanych zleceń.

Specjalizujemy się w druku materiałów reklamowych takich jak: katalogi, foldery, broszury, ulotki, teczki ofertowe, plakaty. 

Zajmujemy się składem komputerowym i produkcją wydawnictw periodycznych takich jak: gazetki, czasopisma, magazyny, biuletyny oraz nieperiodycznych jak książki i albumy. 

Ponadto w swojej ofercie posiadamy: kalendarze, druki okolicznościowe takie jak karty świąteczne, pocztówki, zaproszenia.